Wybierz Termin obozu

Obóz Od Do Cena Miejsca
ROWEROWY 2024 21.07.2024 27.07.2024 4399.00zł3079.00zł Dostępne
Zapisz się teraz

CO ZAWIERA CENA: 

Zakwaterowanie – gospodarstwo rozciąga się na zadrzewionym terenie o powierzchni dwóch hektarów. Uczestnicy naszych kolonii i obozów zakwaterowani są w pokojach 2 i 4 oraz 6 osobowych wyposażonych w łazienki.

Wyżywienie – całodniowe wyżywienie. Zaczynając od kolacji w dniu przyjazdu, kończąc śniadaniem w dniu wyjazdu wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie i kolacja w formie bufetu)

Kadra – wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą. Dostępni dla uczestników o każdej porze dnia i nocy. Poza instruktorami nad nieletnimi opiekę będzie sprawować profesjonalna kadra pedagogiczna wraz z wychowawcą grupy.

Realizację programu – harmonogram i intensywność zajęć uzależniona jest od pogody i od predyspozycji psychofizycznych uczestników.

Obóz organizowany jest w Agroturystyce ,,Agro Wolice’’ ul. Wolice 32, 88-190 Barcin.

UWAGA: całość opłaty za oboz powinna być opłacona przed rozpoczęciem obozu !

NOWOŚĆ !!!

W tegoroczne wakacje poza trenerami i wychowawcami przez cały czas obozu będą prowadzone animacje, konkursy i zabawy przez ANIMATORA czasu wolnego, który w ciekawej formie będzie organizował wyzwania, ciekawe konkurencje.

PROGRAM OBOZU:

 1. Szkolenia ze skakania na rowerze będą odbywały się na skoczniach ziemnych a także na dwie profesjonalne poduchy bagjump co pozwala na naukę i upadki w kontrolowany i bezpieczny sposób.
 2. Warsztaty z składania roweru, podstawy serwisu rowerowego oraz serwis zaawansowany (prowadzi Dirtowy bubu)
 3. Zajęcia skoków na poduchę (nauka sprawdzonych technik unikania i kontrolowania upadków).
 4. Nauka od podstaw techniki jazdy i skakania na rowerze amatorów i początkujących.
 5. Treningi na skoczniach ziemnych + poduszce REZIBOX + poduszce treningowej BAGJUMP (bezpieczniejsza niż basen z gąbkami)

 - nauka prawidłowej techniki wybijania się i lądowania na małych i dużych skoczniach.

-  nauka i dokładne wytłumaczenie wykonywania podstawowych i zaawansowanych trików na rowerze (indywidualnie).

 1. Podstawy przygotowania się do skoków na siłowni lub w domu.
 2. Prezentacja poprawnych i skutecznych form regeneracji po treningowej.
 3. Nauka jazdy na motocyklach pod okiem instruktora.
 4. Warsztaty polegające na stworzeniu własnego vloga z obozów wyłącznie z użyciem telefonu komórkowego.
 5. Szkolenie z zakresu nagrywania, edytowania i montażu filmów na Youtube.
 6. Dzień bez telefonu komórkowego.
 7. Ognisko i integracja, chrzest obozowy.
 8. Podchody.
 9. Zajęcia z zorbingu (trening zjazdu z górki w specjalnej kuli, która umożliwia na przykład bieganie po wodzie).
 10. Nauka jazdy, driftu i poślizgów autem BMW wyposażonym w specjalny system kontroli auta przez instruktora 19. Nocny seans kinowy o tematyce rowerowej.
 11. Zawody na pumptrack.
 12. 17. Zawody best trick (atrakcyjne nagrody rzeczowe).
 13. Zawody z nagrodami w jeździe na tylnym kole.
 14. Zawody w przeciąganiu liny.
 15. Dzień prank-ów (wszystkie pranki dozwolone)
 16. Wycieczka rowerowa (200 m głęboki kanion).

 

Realizacja programu uzależniona jest od kondycji psychomotorycznej uczestników oraz pogody. W przypadku, kiedy jedna z atrakcji nie będzie mogła zostać zrealizowana organizator zapewnia atrakcje równoważną (o podobnej atrakcyjności).

Realizacja progrmu uzależniona jest od kondycji psychomotorycznej uczestników oraz pogody. W przypadku kiedy jedna z atrakcji nie będzie mogła zostać zrealizowana organizator zapewnia atrakcje równoważną (o podobnej atrakcyjności).

TRANSPORT:

Obóz organizowany jest w Agroturystyce ,,Agro Wolice’’ ul. Wolice 32, 88-190 Barcin.

Transport we własnym zakresie. W celu pomocy zbiorowego transportu z rodzicami z okolicy, prosimy o kontakt na grupie MyToGang na facebook-u

Obóz organizowany jest w Agroturystyce ,,Agro Wolice’’ ul. Wolice 32, 88-190 Barcin.

 

Rozpoczęcie odbywa się pierwszego dnia turnusu o godz. 17:00. Zakończenie ostatniego dnia turnusu o godz. 10:00. Po przybyciu do agroturystyki, uczestnicy przemieszczają się do STODOŁY (wejście od strony pastwiska) w celu rejestracji. Osoby, które wcześniej nie wysłały wymaganych dokumentów do biura, obowiązkowo muszą je dostarczyć w momencie przybycia na obóz (UWAGA, nie mamy możliwości drukowania brakujących dokumentów w dniu przyjazdu)

Każdy z uczestników powinien posiadać własny rower BMX lub MTB przystosowany do skoków. Posiadamy profesjonalne rowery do wypożyczenia w cenie 800 zł za cały obóz.

UBIÓR ORAZ OCHRANIACZE:

Każdy uczestnik obozu powinien wyposażyć się we własny ubiór, czyli:

- kask rowerowy najlepiej Fullface

- ochraniacze na Kolana i piszczele

- OCHRANIACZE NA KOSTKI lub buty za kostki (STABILIZATORY STAWU SKOKOWEGO) !!!

UWAGA: powyższa odzież ochronna jest niezbędna, aby rozpocząć szkolenie! 

 

Mile widziane będzie też zbroja.

Każdy uczestnik obozu powinien ze sobą zabrać:

- ręcznik kąpielowy oraz kąpielówki

- rzeczy sportowe (obuwie zmienne, koszulkę i krótkie spodenki)

- kosmetyki (szampon, żel pod prysznic, szczoteczkę do zębów)

- zgrzewkę wody niegazowanej

 

oraz kieszonkowe:

200 – 300 zł (numery banknotów powinny być zapisane lub pieniądze na karcie kredytowej)

 

Kadra szkoleniowa składająca się z pasjonatów : DIRTOWY BUBU W BRANŻY ROWEROWEJ ZNANY OD PONAD DEKADY.
OD 5 LAT DZIELI SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM NA PLATFORMIE YOUTUBE. TO WŁAŚNIE TAM ZNAJDZIESZ PORADNIKI DO TRICKÓW ROWEROWYCH ORAZ FILMÓW Z SERWISOWANIA ROWERU OD PODSTAW.

Korzystając z doświadczenia nabytego przez lata oraz z łatwości w przekazywaniu zdobytej wiedzy Błażej w łatwy i przyjemny sposób jest w stanie przekazać Ci swoją wiedzę dotyczącą podstaw a także bardziej złożonych trików

Kanał Błażeja na Youtube - https://www.youtube.com/channel/UCPk8sOlAw5shFML0Lxl4Gog

WYJĄTKOWA  RODZINNA ATMOSFERA: obóz od 8 lat tworzy ekstremalna rodzina Puziów na czele z Aleksandrą i Arturem Puzio (byłym 2-krotnym Mistrzem Polski Freestyle Motocross). Artur z Olą mają trójkę własnych dzieci, z którymi regularnie trenują kolarstwo grawitacyjne, jak i motocross/freestyle. Ola i Artur doskonale znają potrzeby obozowiczów zarówno najmłodszych, jak i nastolatków. To właśnie dzięki całemu sercu, jakie wkładają w organizacje i opiekę, każdy z uczestników będzie się czuł na obozie jak w domu. Na podstawie 3 lat doświadczeń i współpracy z różnymi trenerami w tym znanymi influenserami organizatorzy dostrzegli, że najważniejsze jest to, aby dzieciaki zawsze mogły na nich polegać. Dlatego też w sezonie 2022 cała kadra składa się z osób, które nie budują niepotrzebnego dystansu pomiędzy nimi a obozowiczami. Każdy z uczestników będzie mógł się zwrócić do nich z pytaniem lub ewentualnym problemem. Poza tym to właśnie Artur i Aleksandra dodają do obozu szczyptę"ekstremalnego szaleństwa. Dzięki wyznaczonej strefie "chillout" każdy z naszych uczestników będzie czuł się na obozie swobodnie. Wieczorem każdego dnia obozu uczestnicy wraz z trenerami będą mieli możliwość przeanalizowania materiałów video z treningów oraz wspólnego relaksu. Trenerzy oraz organizatorzy spędzają wspólne wieczory z uczestnikami, są dla nich jak bracia, przez co na naszych obozach czuć rodzinną atmosferę.

BEZPIECZNE TRENINGI: Jako jedyni podczas trwania całego obozu udostępniamy bezpieczne dmuchane lądowanie wyposarzone w specjalną powłokę rezi oraz poduszkę treningową (zastępującą basen z gąbkami). Miękkie lądowanie pozwala w uniknięciu kontuzji oraz pozwala na bezpieczną naukę nowych ewolucji bez konieczności skakania dirt to dirt.

W tym sezonie poza poduchami dla obozowiczów również dostępny będzie basen z gąbkami pozwalający na bardziej intensywne treningi.

PYSZNE JEDZENIE — uczestnicy bardzo chwalą sobie naszą kuchnię obozową. Nie są to tradycyjne polskie posiłki z wędlinami własnego wyrobu, jakie na co dzień możecie skosztować w Gospodarstwie Agro-Wolice. Za to posiłki są dobrane w taki sposób, aby smakowały przede wszystkim dzieciom i młodzieży. W tym roku kilkunastu zapisanych już uczestników zadeklarowało, że nie może doczekać się obozowych racuchów i innych pyszności z naszej kuchni.

WYJĄTKOWE ATRAKCJE — na naszym obozie mamy atrakcję, jakich nie spotkacie nigdzie indziej. W każdym roku staramy się przygotować coś nowego. W poprzednich latach był to Bobcat Rollercoaster, skoki BUGGY a w tym toku będzie to nauka skoków na rowerze MTB oraz nauka jazdy, driftu i poślizgów autem BMW wyposażonym w specjalny system kontroli auta przez instruktora.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE — motogang jest obozem specjalistycznym a każdy z uczestników po przybyciu na obóz zostanie poddany testą oraz badanią na podstawie których przydzielimy go do odpowiedniej grupy.

Do każdego z uczestników staramy się podejść indywidualnie. Mamy doświadczenie z obozowiczami chorymi na astmę, cukrzyce, silne alergie oraz inne choroby. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoje dziecko poradzi sobie na obozie zapraszamy do kontaktu.

MIEJSCE: Całość zajęć z wyjątkiem atrakcji fakultatywnych będzie odbywała sie na terenie nasze ośrodka. Przeszkody rowerowe znajdują się 60 m od miejsca noclegu.

W cenie obozu:

 • zajęcia z zorbingu (trening zjazdu z górki w specjalnej kuli, która umożliwia na przykład bieganie po wodzie)
 • nocny seans kinowy o tematyce rowerowej
 • dzień bez telefonu komórkowego
 • podchody, biegi na orientacje
 • dzień prank-ów
 • zajęcia na lądowanie rezibox oraz bagjump
 • zawody z nagrodami rzeczowymi
 • nauka jazdy motocross
 • nauka driftu lub rajdowej jazdy autem z instruktorem

 

Atrakcje w cenie obozu powinny w zupełności wystarczyć każdemu z obozowiczów, nie mniej jednak, jeśli komuś będzie mało adrenaliny to będzie mógł skorzystać z naszych atrakcji fakultatywnych:

 

160 zł - zawody paintball – 500 kul, które wystarczą na 2 godziny akcji

140 zł - gokardy na profesjonalnym asfaltowym torze do wyścigów motocyklowych

170 zł - nauka swobodnego spadania w tunelu aerodynamicznym

 

Podane ceny są orientacyjne.


Dla osób zainteresowanych wszystkimi atrakcjami przewidzieliśmy specjalny pakiet atrakcji w jeszcze lepszej cenie. Podane atrakcje organizujemy przy uzyskaniu minimalnej frekfencji 12 osób chętnych.

 
aby dowiedzieć się więcej kliknij w ikonę 

Obóz rowerowy MyToGang - dla kogo ?

Nasz obóz przeznaczony jest zawodników jak i początkujących. Najlepsi trenerzy w tym "Dirtowy Bubu" czyli Błażej Zakrzewski od podstaw nauczy Was podstawowych sztuczek oraz przygotuje do wykonania skoków na specjalną poduchę treningową BagJump. Wystarczy że twój rower należy do jednej z tych kategori MTB, BMX, DIRT, DH. Na terenie naszego ośrodka znajdują się 3 zjazdy, 3 skocznie oraz ziemne wybicie.  Każda z przeszkód o różnym poziomie trudności.

Zapisz się teraz

Sprawdź nasze recenzje

Wiktoria Fala uczestnik

MEEGA rodzinna atmosfera świetni trenerzy i zajebista zabawa która idzie w parze z nauką i doskonaleniem swojej jazdy!!❤️ DirtowyBubu super przekazuje wiedzę, jest najlepszy z wszystkich trenerów jacy byli na obozie 2021.

Patryk Uściński uczestnik

Wykłady Bubu o Yt wymiatają. Najlepsza organizacja i super zabawa. Na obozie było tyle jazdy, że aż sami prosiliśmy o przerwę. Atrakcje jakich nie ma na innych obozach. Polecam dla amatora.

Szymon Paszkowski uczestnik

Polecam obóz trenerzy super a jedzenie przepyszne organizacja kozacka

Mów mi FIRDRO uczestnik

Polecam i pozdrawiam❤

Maksymilian Konopa uczestnik

Bardzo dziękuję za dobry humor. Bardzo dobrze się bawiłam. Teraz moje hobby urosło do rangi sportu.

Paweł Pablo2004 uczestnik

Generalnie super sprawa, jeździłem tam nie raz, poduszka jest super jak i kadra która dużo nauczy. Atrakcje pierwsza klasa dla miłośników adrenalinki. Cieszę się że będzie Bubu, dobry instruktor który zawsze doradzi, poprawi, nauczy od zera, nic tylko jechać i się zapisać na obóz. Polecam z całego serduszk.

Antoni Siadajev uczestnik

Atrakcje na najwyższym stopniu, a przede wszystkim hopy i fun. Dużo nagród do wygrania, nie mogę się doczekać obozu i spotkania z Bubu. Mam nadzieję że chociaż ktoś mnie nauczy skakać na rowerze.

Mateusz Stoś uczestnik

Joł joł siemanko, osobiście byłem w 2021 roku (pozdro namiot) i ani trochę nie żałuję, było zajebiście, cena obozu może wydaje się duża ale uwierzcie że jest on warty tej ceny, i polecam przeżyć to samemu!!, Zakwaterowanie bardzo przyjemnie, jedzenie wyśmienite, super podejście Błażeja i organizatoróe do tematu, polecam bardzo każdemu!!!!!

Jasiek 2115 uczestnik

Siema obóz był zajebisty

Marika Konopa mama

Świetna atmosfera. Pracują profesjonaliści. Dziecko jest zachwycone! Umiejętności są przydatne w codziennej jeździe, łącznie z prawidłowym poruszaniem się po ulicy.

MiłyBike uczestnik

Mega atmosfera, dużo możliwości progresu, mega ludzie. Coś pięknego ❤️

Jestem Antek uczestnik

Na obozie jest, super atmosferka, duża możliwość próbowania nowych trików na poduchę, świetni trenerzy. Bardzo polecam !

Kacper Lubecki uczestnik

Polecam mega obozy , byłem 3 razy na dirtowym motoganu i za każdym razem przywiozłem ze sobą do domu masę nowo wykatowanych sztuczek. Na obozie progres idzie znacznie szybciej dzięki doświadczonej kadrze i profesjonalnemu sprzętowi, dzięki obydwu poduszkom.

Kajetan Biliński uczestnik

Super obozy mega atmosfera. Bubu wie jak uczyć.

Nasza kadra trenerska

DIRTOWY BUBU I ADRIAN OD 5 LAT DZIELĄ SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM NA YOUTUBE. BŁAŻEJ JEST Z ZAWODU PEDAGOGIEM, SPECJALISTĄ OD SERWISU ROWERÓW ORAZ NAUKI TRIKÓW

Zobacz nasze ostatnie video

Zobacz wszystkie filmy

Miejsce obozów i szkoleń Agro-Wolice

Nasze obozy odbywają się na terenie urokliwego gospodarstwa agroturystycznego w środku Polskiej wsi. Gospodarstwo znajduje się w odległości około 1 km od miasta Barcin. Na terenie gospodarstwa znajdują się 3 domki noclegowe oraz 5-pokoiowy dom z jadalnią. Wszystkie pokoje i domki są wyposażone w oddzielne łazienki i telewizory. Obiekt jest w całości ogrodzony i monitorowany.

Do dyspozycji uczestników na czas obozu zostają oddane: poducha amotryzująca rezi, linia stolików dla amatorów, linia stolików dla średniozaawansowanych, poducha megabag, basen z gąbkami, mini-dual slalom, miejsce na przechowanie sprzętu oraz wszystkie urządzenia rekreacyjne dostępne na 15 hektarowym obiekcie. Zajęcia będą odbywały się również na pumptruck-u.

Adres: Wolice 32, 88-190 Barcin

Wybierz Termin obozu

Obóz Od Do Cena Miejsca
MOTOCROSS FUN 14.07.2024 20.07.2024 5068.00zł3548.00zł Dostępne
MOTOCROSS FUN 21.07.2024 27.07.2024 5068.00zł3548.00zł Dostępne
MOTOCROSS TRENINGOWY 30.07.2024 05.08.2024 5068.00zł3548.00zł Dostępne
Zapisz się teraz

Wakacje pełne przygód !

W tegorocznej edycji obozów przygotowaliśmy dla naszych uczestników zajęcia pod tytułem "mytogang challange". Podczas trwania całego obozu uczestnicy wezmą udział w 3 niesamowitych wyzwaniach z pośród: bitwa freestyle, dzień pranków, budowanie tratwy, noc w dziczy. Poza tym na uczestników czekają nieziemskie atrakcje:

- nauka rajdowej jazdy BMW lub BUGGY z instruktorem 

nauka jazdy motocross

 

x

Zapisz się do NEWSLETTERA MOTO GANG

Bądź pewny, że nie ominie Cię żaden fascynujący NEWS