O NAS

Tworzymy i realizujemy wyjątkowe atrakcje na imprezy , eventy plenerowe i komercyjne. Oraganizujemy obozy letnie i szkolenia weekendowe dla osob jeżdżących na crossach quadach i enduro. Uczymy jazdy od podstaw oraz wynajmiemy motocykle. 

Naszym celem jest dostarczanie radości i ekstremalnych przeżyć. 

Co nas odróżnia od innych:

WYJĄTKOWA  RODZINNA ATMOSFERA: obóz od 8 lat tworzy ekstremalna rodzina Puziów na czele z Aleksandrą i Arturem Puzio (byłym 2-krotnym Mistrzem Polski Freestyle Motocross). Artur z Olą mają trójkę własnych dzieci, z którymi regularnie trenują kolarstwo grawitacyjne, jak i motocross/freestyle. Ola i Artur doskonale znają potrzeby obozowiczów zarówno najmłodszych, jak i nastolatków. To właśnie dzięki całemu sercu, jakie wkładają w organizacje i opiekę, każdy z uczestników będzie się czuł na obozie jak w domu. Na podstawie 3 lat doświadczeń i współpracy z różnymi trenerami w tym znanymi influenserami organizatorzy dostrzegli, że najważniejsze jest to, aby dzieciaki zawsze mogły na nich polegać. Dlatego też w sezonie 2022 cała kadra składa się z osób, które nie budują niepotrzebnego dystansu pomiędzy nimi a obozowiczami. Każdy z uczestników będzie mógł się zwrócić do nich z pytaniem lub ewentualnym problemem. Poza tym to właśnie Artur i Aleksandra dodają do obozu szczyptę"ekstremalnego szaleństwa. Dzięki wyznaczonej strefie "chillout" każdy z naszych uczestników będzie czuł się na obozie swobodnie. Wieczorem każdego dnia obozu uczestnicy wraz z trenerami będą mieli możliwość przeanalizowania materiałów video z treningów oraz wspólnego relaksu. Trenerzy oraz organizatorzy spędzają wspólne wieczory z uczestnikami, są dla nich jak bracia, przez co na naszych obozach czuć rodzinną atmosferę.

WYKWALIFIKOWANA KADRA TRENERSKA — trenerami na naszym obozie są niezależni instruktorzy sportów prezentujący innowacyjny dla Polski zupełnie nowy system szkoleniowy, który opiera się na motywowaniu, nagradzaniu podopiecznych, a nie ich karaniu za popełniane błędy podczas nauki. Co roku staramy się zaprosić nowego zagranicznego trenera aby uczestnicy mogli zobaczyć jak wygląda proces szkoleniowy w innych krajach.

PYSZNE JEDZENIE — uczestnicy bardzo chwalą sobie naszą kuchnię obozową. Nie są to tradycyjne polskie posiłki z wędlinami własnego wyrobu, jakie na co dzień możecie skosztować w Gospodarstwie Agro-Wolice. Za to posiłki są dobrane w taki sposób, aby smakowały przede wszystkim dzieciom i młodzieży. W tym roku kilkunastu zapisanych już uczestników zadeklarowało, że nie może doczekać się obozowych racuchów i innych pyszności z naszej kuchni.

WYJĄTKOWE ATRAKCJE — na naszym obozie mamy atrakcję, jakich nie spotkacie nigdzie indziej. W każdym roku staramy się przygotować coś nowego. W poprzednich latach był to Bobcat Rollercoaster, skoki BUGGY a w tym toku będzie to nauka skoków na rowerze MTB oraz nauka jazdy, driftu i poślizgów autem BMW wyposażonym w specjalny system kontroli auta przez instruktora.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE — do każdego z uczestników staramy się podejść indywidualnie. Mamy doświadczenie z obozowiczami chorymi na astmę, cukrzyce, silne alergie oraz inne choroby. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoje dziecko poradzi sobie na obozie zapraszamy do kontaktu.

Jeśli jeszcze Ciebie nie przekonaliśmy to sprawdź opinie o nas !

x

Zapisz się do NEWSLETTERA MOTO GANG

Bądź pewny, że nie ominie Cię żaden fascynujący NEWS