O NAS

Tworzymy i realizujemy wyjątkowe atrakcje na imprezy , eventy plenerowe i komercyjne. Organizujemy obozy letnie i szkolenia weekendowe dla osób jeżdżących na crossach quadach i enduro. Uczymy jazdy od podstaw oraz wynajmiemy motocykle. 

Naszym celem jest dostarczanie radości i ekstremalnych przeżyć. 

Co nas odróżnia od innych:

WYJĄTKOWA  RODZINNA ATMOSFERA: obóz od 8 lat tworzy ekstremalna rodzina Puziów na czele z Aleksandrą i Arturem Puzio (byłym 2-krotnym Mistrzem Polski Freestyle Motocross). Artur z Olą mają trójkę własnych dzieci, z którymi regularnie trenują kolarstwo grawitacyjne, jak i motocross/freestyle. Ola i Artur doskonale znają potrzeby obozowiczów zarówno najmłodszych, jak i nastolatków. To właśnie dzięki całemu sercu, jakie wkładają w organizację i opiekę, każdy z uczestników będzie się czuł na obozie jak w domu. Na podstawie 3 lat doświadczeń i współpracy z różnymi trenerami w tym znanymi influencerami organizatorzy dostrzegli, że najważniejsze jest to, aby dzieciaki zawsze mogły na nich polegać. Dlatego też w sezonie 2022 cała kadra składa się z osób, które nie budują niepotrzebnego dystansu pomiędzy nimi a obozowiczami. Każdy z uczestników będzie mógł się zwrócić do nich z pytaniem lub ewentualnym problemem. Poza tym to właśnie Artur i Aleksandra dodają do obozu szczyptę"ekstremalnego szaleństwa. Dzięki wyznaczonej strefie "chillout" każdy z naszych uczestników będzie czuł się na obozie swobodnie. Wieczorem każdego dnia obozu uczestnicy wraz z trenerami będą mieli możliwość przeanalizowania materiałów video z treningów oraz wspólnego relaksu. Trenerzy oraz organizatorzy spędzają wspólne wieczory z uczestnikami, są dla nich jak bracia, przez co na naszych obozach czuć rodzinną atmosferę.

WYKWALIFIKOWANA KADRA TRENERSKA — trenerami na naszym obozie są niezależni instruktorzy sportów prezentujący innowacyjny dla Polski zupełnie nowy system szkoleniowy, który opiera się na motywowaniu, nagradzaniu podopiecznych, a nie ich karaniu za popełniane błędy podczas nauki. Co roku staramy się zaprosić nowego zagranicznego trenera aby uczestnicy mogli zobaczyć jak wygląda proces szkoleniowy w innych krajach.

PYSZNE JEDZENIE — uczestnicy bardzo chwalą sobie naszą kuchnię obozową. Nie są to tradycyjne polskie posiłki z wędlinami własnego wyrobu, jakie na co dzień możecie skosztować w Gospodarstwie Agro-Wolice. Za to posiłki są dobrane w taki sposób, aby smakowały przede wszystkim dzieciom i młodzieży. W tym roku kilkunastu zapisanych już uczestników zadeklarowało, że nie może doczekać się obozowych racuchów i innych pyszności z naszej kuchni.

WYJĄTKOWE ATRAKCJE — na naszym obozie mamy atrakcję, jakich nie spotkacie nigdzie indziej. W każdym roku staramy się przygotować coś nowego. W poprzednich latach był to Bobcat Rollercoaster, skoki BUGGY a w tym roku będzie to nauka skoków na rowerze MTB oraz nauka jazdy, driftu i poślizgów autem BMW wyposażonym w specjalny system kontroli auta przez instruktora.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE — do każdego z uczestników staramy się podejść indywidualnie. Mamy doświadczenie z obozowiczami chorymi na różne choroby. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoje dziecko poradzi sobie na obozie zapraszamy do kontaktu.

Jeśli jeszcze Ciebie nie przekonaliśmy to sprawdź opinie o nas !

 

x

Zapisz się do NEWSLETTERA MOTO GANG

Bądź pewny, że nie ominie Cię żaden fascynujący NEWS