MOTOCROSSOWY OBÓZ MOTO GANG wcześniej Sky Fighters CAMP (dla motocykli i quadów)

Wakacje to najpiękniejszy czas w ciągu całego roku. Któż z nas na nie nie czeka? Każdy spędza je na swój sposób. Jeśli nudzi Cię telewizja, komputer czy leżenie na plaży to mamy dla Was ciekawą alternatywę. Jak co roku mamy zaproszenie dla tych, którzy kochają wyzwania, ekstremalne przeżycia i czas wypełniony po brzegi atrakcjami w stylu freestyle. Obóz ma na celu pomóc początkującym zawodnikom na motocyklach i quadach w uniknięciu kontuzji i nauczeniu się odpowiedniej techniki jazdy bazując na doświadczeniach profesjonalnych trenerów. Obóz przeznaczony jest również dla zawodników chcących udoskonalić swoje umiejętności jazdy. Obozowicze poza jazdą na 3 różnorodnych torach motocrossowych (w tym tor pitbike) odbędą szkolenie, w którym z pierwszej ręki dowiedzą się o sprawdzonych strategiach marketingowych, dzięki którym w późniejszym etapie kariery będą mogli odciążyć finansowo rodziców a co najważniejsze ustrzec się przed popełnianymi przez większość błędami.

Obóz odbędzie się w dniach 29 czerwca – 5 lipca II turnus: 22 - 28 lipiec Ostatnie wolne miejsca Koszt obozu: 1700 zł

Motocrossowy obóz powraca do Agro Wolice!

Kto był ten wie, że to miejsce to nie tylko zielone łąki i pola. Urokliwe gospodarstwo to miejsce gdzie swoje pierwsze kroki na motocyklu stawiał 2 krotny mistrz polski FMX oraz zdobywca Pucharu Polski Cross Country Artur Puzio, który będzie jednym z trenerów na obozie. Treningi poprowadzi również kilkukrotny Mistrz Łotwy Motocross oraz uczestnik MXGP Martins Aleksandrovics. Pod ich czujnym okiem nauczysz się jazdy po piachu, techniki cross country i enduro oraz panowania nad motocyklem czy też quadem zarówno w powietrzu jak i na torze co pozwoli uniknąć wypadków podczas wyścigów i zawodów. W trakcie obozu będą odbywały się również warsztaty nauczające prawidłowej obsługi motocykla, na których zostanie poruszona tematyka przygotowania motocykla do zawodów, regulacji i dopasowania zawieszenia do wagi i wzrostu oraz regulacji zawieszenia zależnie od warunków panujących na torze oraz podłoża.

Obóz również dla miłośników QUADÓW ?

W tym roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i ich pociech, postanowiliśmy stworzyć grupę dedykowaną miłośnikom czterech kółek. QUADY – bo o nich właśnie mowa stały się popularnym prezentem okolicznościowy, a także wspaniałym wstępem do rozpoczęcia swojej przygody z motoryzacją. Mając na uwadze, że nawet najbardziej odpowiedzialny młody człowiek nie ma pojęcia o technice jazdy, zasadach współuczestnictwa w ruchu czy serwisie własnego sprzętu, przedstawimy ofertę idealną dla tych, dla których pasja i przyjemność idzie w parze z bezpieczeństwem. Czterokołowce mają sporą masę własną , niezależnie od parametrów pojemności czy mocy. Dlatego, by uniknąć kontuzji, ważne jest by już od początku przygody z maszyną nauczyć się prawidłowej pozycji, manewrów oraz technik pokonywania zakrętów i przeszkód.

 

Oferta kierowana jest do osób początkujących oraz jeżdżących rekreacyjnie.

Poza trenerami na obozie opiekę nad nieletnimi sprawować będzie profesjonalna kadra pedagogiczna wraz z wychowawcą grupy.

Dodatkowo nauczymy Was jak przeprowadzić rozgrzewkę przed treningiem a wszystko to będzie połączone z dobrą zabawą i niezliczoną ilością atrakcji dodatkowych takich jak:

 • zajęcia z zorbingu (trening zjazdu z górki w specjalnej kuli, która umożliwia na przykład bieganie po wodzie)
 • SURVIVAL ( niezapomniana zabawa, nauka przetrwania bez telefonu komórkowego i noc w lesie dla odważnych )
 • nocny seans kinowy o tematyce motocross i quad
 • zajęcia na innych torach motocross (nie da się nauczyć jeździć trenując tylko na 1 torze)
 • spływ kajakowy
 • ekstremalne skoki oraz przejażdżka Polarisem 1000 TURBO na 2 kołach
 • wyścigi w kukurydzy

I wiele więcej.

 

Atrakcje fakultatywne:

 • nauka wakeboard za specjalną motorówką z regulacją wysokości fali
 • tubing (czyli ekstremalne ciągnięcie za motorówką na specjalnej kanapie)
 • zawody paintball
 • nauka swobodnego spadania w tunelu aerodynamicznym
 • skoki z bloba (specjalna poducha wyrzucająca do wody)
 • ludzka proca
Szczegółowy program obozu

Osoby, które chcą wziąć udział w CAMPIE prosimy o kontakt: biuromotogang@gmail.com
tel: +48 793937805
lub poprzez formularz
FAQ - najczęściej zadawane pytania